درباره مهندس حسین کاظمی

حسین کاظمی هستم.

کارشناس مهندسی تکنولوژی شبکه های کامپیوتری گرایش طراحی و پیاده سازی 

کارشناس ارشد فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی

Image of MG 0336a 735x1024

داستان من

از زمانی که خودم را شناختم علاقه عجیبی به اینکه ارتباطات چگونه شکل می گیرد داشتم. اوج این علاقه زمانی بود که در سال سوم راهنمایی در محل کار پدرم حضور پیدا کردم و اولین بار دنیای شبکه های کامپیوتری را در آنجا دیدم. تعدادی کامپیوتر که بوسیله کابل به یک کابینت با درب شیشه ای وصل می شدند، چراغ های چشمک زن و یک کامپیوتر دیگر توجه من را به خود جلب کرد. شروع به جستجو کردم تا بدانم این ارتباطات چگونه است. چگونه تنها یک مانیتور و کیبرد می تواند این ارتباط را فراهم آور و صدها سوال دیگر. علاقه ای که دیگر افسار گسیخته شده بود به همراه صدها سوال بالاخره من را در سال 1380 رسما وارد دنیای بزرگ کامپیوتر کرد تا بتوانم در آنجا به سوالات خود دست پیدا کنم. از همان ابتدا با علاقه ای وصف ناشدنی شروع به یادگیری علوم مختلف کامپیوتر کردم تا اینکه وارد دانشگاه شدم و دنیای جدیدی آغاز شد.

در سال 1383 وارد دانشگاه شدم و با راهنمایی اساتیدم شبکه را بیشتر شناختم و شروع به یادگیری شبکه به صورت حرفه ای کردم. همزمان با دانشگاه دوره های تخصصی شبکه را نیز شروع کردم. دوره هایی از قبیل مایکروسافت، سیسکو، میکروتیک، امنیت شبکه های بیسیم و غیره

فعالیت کاری من نیز از همان دوران ابتدایی ورود به دنیای کامپیوتر آغاز شد. از همان ابتدا در حوزه های مختلف از قبیل سخت افزار، برنامه نویسی، طراحی وب سایت، شبکه، تحقیق و پژوهش به طور رسمی آغاز شد. اما به دلیل علاقه بسیار به دنیای شبکه های کامپیوتری، گرایش تخصصی خودم را شبکه انتخاب کردم و از سال 1382 بصورت تخصصی در این حوزه مشغول به فعالیت شدم. از همان ابتدا سعی نمودم به عنوان یک متخصص حرفه ای در این حوزه فعالیت کنم و علم و تجربه را در کنار هم بدست بیاورم. در این سال ها علاوه بر شبکه در حوزه هایی مانند دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت، امنیت و غیره نیز تجاربی کسب نمودم تا بتوانم به عنوان یک مشاور حرفه ای در حوزه های اصلی فناوری اطلاعات به مردم خدمت ارائه بدهم. خوشحالم که در این سال ها توانسته ام هم در امور تخصصی و هم در بخش اموزش گام هایی بردارم .

از سال 1388 با ثبت شرکت فنی مهندسی ناژین فراز زنده رود با سمت مدیرعامل این شرکت به صورت رسمی و حرفه ای تر خدمات خود را همراه با تیم تخصصی به سازمان ها  و ادارات ارائه دادیم. اکنون نیز به عنوان مشاور رتبه 3 سازمان نظام صنفی رایانه ای و عضوی از کمیسیون های دیجیتال مارکتینگ، مشاوران و افتا سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان در خدمت شما عزیزان هستم.

تخصص ها و فعالیت ها

در این سال ها به جهت بالا بردن سطح علمی و تخصصی خود اقدام به گذارندن دوره های تخصصی و بروز در حوزه شبکه های کامپیوتری نموده ام که برخی از آن ها عبارتند از:

دوره های تخصصی شبکه همچون مایکروسافت، سیسکو، میکروتیک، شبکه ای بی سیم، امنیت، مجازی سازی، 

عضویت در کمیسیون مشاوران، دیجیتال مارکتینگ، شبکه و امنیت، افتا سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان

مشاور رسمی رتبه 3 سازمان نظام صنفی رایانه ای در شاخه شبکه های کامپیوتری

چه کاری می توانم برای شما انجام دهم؟

با توجه به رشته تحصیلی خود و رسالتی که به عنوان یک مشاور بر عهده دارم، سعی می کنم تا در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات اطلاعات به روز را کسب تا بتوانم یک مشاوره تخصصی با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا را به شما ارائه دهم.

مشاوره، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری 

طراحی صحیح یک شبکه یکی از مهمترین مسائلی است که در هنگام  اجرای آن در بهبود کیفیت آن تاثیر بسیاری دارد. ما با مشاوره تخصصی و سپس طراحی استاندارد آن به شما در اجرای یک شبکه با کیفیت کمک خواهیم نمود تا علاوه بر استاندارد سازی یک شبکه از تجهیزات با کیفیت و مناسب استفاده نمایید.

مشاوره تخصصی دیجیتال مارکتینگ

با گسترش روز افزون اینترنت و ورود کسب و کارها به دنیای اینترنت، لزوم راه اندازی کسب و کارها در اینترنت رونق خاصی پیدا نمود. یادگیری اصول صحیح راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی مهمترین مسئله ای است که می بایست به آن دقت شود. ما در کنار شماییم تا با اصول و قوانین استاندارد کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر در هریک از حوزه های فناوری اطلاعات به مشاوره نیاز دارید تنها کافیست بوسیله یکی از راه های ارتباطی با من تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی استفاده کنید.

مشاوره تخصصی معماری سازمانی

لزوم اجرای یک ساختار استاندارد فناوری اطلاعات در سازمان ها یکی از الزامات اصلی است که بایستی در سازمان ها اجرا شود. ما با ارائه مشاوره تخصصي در حوزه معماري سازماني به استاندارد شدن معماري فناوري سازمان شما كم مي كنيم.

پیمایش به بالا