کتابها و مقالات مهندس حسين كاظمي

کتابهای ترجمه و تاليف شده من

به جهت ارتقا سطح علمي و دانش تخصصي شما عزيزان كتاب ها و مقالاتي كه توسط من تهيه و منتشر شده است را در اختيار شما عزيزان قرار مي دهم. شما مي توانيد مطابق با نياز خود هر كدام را تهيه و مطالعه بفرماييد. براي دسترسي به مطالب جديد نيز مي توانيد از بخش وبلاگ ديدن فرماييد.

كسب و كار اينترنتي من

در اين مجموعه شما با قوانين راه اندازي يك كسب و كار اينترنتي آشنا خواهيد شد و براحتي خواهيد توانست كسب و كار خود در اينترنت را راه اندازي كنيد.

نوشته شده توسط
حسين كاظمي

پشتيباني و بازاريابي در واتساپ

واتساپ يكي از شبكه هاي اجتماعي است كه اين روزها بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد . از اين شبكه اجتماعي مي توانيم به عنوان پشتيبان  كسب و كار خود استفاده كنيم. در اين مجموعه قوانين استفاده از واتساپ را فرا مي گيريد.

نوشته شده توسط
حسين كاظمي

من و اينستاگرام

از ديگر شبكه هاي اجتماعي كه براي كسب و كار اينترنتي مورد استفاده قرار مي گيرد مي توان به اينستاگرام اشاره نمود. برا آشنايي با اين شبكه اجتماعي و نحوه معرفي كسب و كار خود مي توانيد از اين مجموعه استفاده كنيد.

نوشته شده توسط
حسين كاظمي

آشنايي با مباني شبكه (+Network)

اولين دوره براي شروع شبكه دوره نتورك پلاس است. كساني كه مي خواهند وارد دنياي شبكه بشوند مي بايست ابتدا اين دوره را فراگرفته تا با مفاهيم پايه اي شبكه آشنا شوند.

ترجمه شده توسط
حسين كاظمي

آشنايي با مفاهيم پايه اي امنيت (+Security)

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ترجمه شده توسط
حسين كاظمي

آشنايي با ميكروتيك

ميكروتيك يكي از برندهايي است كه امروزه در شبكه هاي رايانه اي مورد استفاده بسيار قرار مي گيرد. آشنايي با اين برند و پيكربندي دستگاه هاي آن مي تواند شما را در اين بازار موفق كند.

ترجمه شده توسط
حسين كاظمي
اسکرول به بالا