دوره های آموزشی مهندس حسين كاظمي

دوره های آموزشی مهندس حسین کاظمی

دوره های آموزشی تخصصي با كيفيت بالا براي شما تهيه شده است و دوره هاي جديدي نيز در حال تهيه مي باشد. شما مي توانيد دوره های آموزشی تخصصي را به صورت آنلاين و با پشتيباني دوره تهيه كنيد.

Image of courses 06 free img

دوره آموزش ويندوز سرور 2019

يكي از دوره های آموزشی كه برای شما تهیه شده، دوره آموزش ویندوز سرور 2019 می باشد. به عنوان پشتيبان شبكه بايستي آن را فرا بگيريد، ويندوز سرور 2019 مي باشد. اين دوره براساس سرفصل رسمي مايكروسافت تهيه و در اختيار شما قرار گرفته است.

Image of courses 05 free img

دوره اموزش سيسكو

يكي از دوره های آموزشی كه برای شما تهیه شده، دوره آموزش سیسکو می باشد. سيسكو يكي از تجهيزاتي است كه در شبكه مورد استفاده قرار مي گيرد و هر پشتيبان شبكه بايستي اين دوره را فرا بگيرد. آشنايي با اين دوره مي تواند شما را با مفاهيم زيرساختي شبكه آشنا كند.

Image of person using macbook

دوره آموزش مقدماتي وردپرس

يكي از دوره های آموزشی كه برای شما تهیه شده، دوره آموزش وردپرس است. داشتن يك سايت شخصي و يا فروشگاهي اين روزها براي هر برندي لازم است. در اين دوره شما براحتي خواهيد اموخت كه چگونه بوسيله قالب هاي وردپرس يك سايت براي خود طراحي كنيد.

Image of apple laptop notebook

دوره آموزشي اكتيو دايركتوري

مديريت متمركز كاربران در شبكه يكي از ملزومات در شبكه هايي كه امنيت و مديريت در آن مهم است به شمار مي رود. اكتيودايركتوري به شما كمك مي كند مديريت متمركز در شبكه خود داشته باشيد.

Image of courses 02 free img

دوره آموزشي كريو كنترل

امروزه امنيت در شبكه ها يكي از اركان اصلي به شمار مي آيد. راه اندازي فايروال مي تواند يكي از موارد امنيتي باشد كه شما را براي ايجاد امنيت كمك مي كند.

Image of courses 01 free img

دوره آموزشي مجازي سازي

اين روزها استفاده از سرورهاي مجازي به دليل كاههش هزينه و مديريت بهتر در تعداد رو به افزايش است. شما نيز مي توانيد متخصص اين حوزه شويد.

پیمایش به بالا