دوره های آموزشی مهندس حسين كاظمي

دوره های آموزشی مهندس حسین کاظمی

دوره های آموزشی تخصصي با كيفيت بالا براي شما تهيه شده است و دوره هاي جديدي نيز در حال تهيه مي باشد. شما مي توانيد دوره های آموزشی تخصصي را به صورت آنلاين و با پشتيباني دوره تهيه كنيد.

دوره آموزش ويندوز سرور 2019

يكي از دوره های آموزشی كه برای شما تهیه شده، دوره آموزش ویندوز سرور 2019 می باشد. به عنوان پشتيبان شبكه بايستي آن را فرا بگيريد، ويندوز سرور 2019 مي باشد. اين دوره براساس سرفصل رسمي مايكروسافت تهيه و در اختيار شما قرار گرفته است.

دوره اموزش سيسكو

يكي از دوره های آموزشی كه برای شما تهیه شده، دوره آموزش سیسکو می باشد. سيسكو يكي از تجهيزاتي است كه در شبكه مورد استفاده قرار مي گيرد و هر پشتيبان شبكه بايستي اين دوره را فرا بگيرد. آشنايي با اين دوره مي تواند شما را با مفاهيم زيرساختي شبكه آشنا كند.

دوره آموزش مقدماتي وردپرس

يكي از دوره های آموزشی كه برای شما تهیه شده، دوره آموزش وردپرس است. داشتن يك سايت شخصي و يا فروشگاهي اين روزها براي هر برندي لازم است. در اين دوره شما براحتي خواهيد اموخت كه چگونه بوسيله قالب هاي وردپرس يك سايت براي خود طراحي كنيد.

دوره آموزشي اكتيو دايركتوري

مديريت متمركز كاربران در شبكه يكي از ملزومات در شبكه هايي كه امنيت و مديريت در آن مهم است به شمار مي رود. اكتيودايركتوري به شما كمك مي كند مديريت متمركز در شبكه خود داشته باشيد.

دوره آموزشي كريو كنترل

امروزه امنيت در شبكه ها يكي از اركان اصلي به شمار مي آيد. راه اندازي فايروال مي تواند يكي از موارد امنيتي باشد كه شما را براي ايجاد امنيت كمك مي كند.

دوره آموزشي مجازي سازي

اين روزها استفاده از سرورهاي مجازي به دليل كاههش هزينه و مديريت بهتر در تعداد رو به افزايش است. شما نيز مي توانيد متخصص اين حوزه شويد.

اسکرول به بالا